#درباره ما

درباره وبمسترآپ

بعد از حدود ۸ سال فعالیت در حوزه کسب و کارهای اینترنتی تصمیم گرفتیم تجربیات خودمون رو در سایتی به اشتراک بگذاریم. یادمه وقتی شروع کردیم به یادگیری، منابع فارسی خاصی وجود نداشت اما امروز سایت ها و منابع فارسی بی شماری در حوزه کسب و کارهای اینترنتی، دیجیتال مارکتینگ، برنامه نویسی و حوزه های دیگر وب وجود دارد که خیلی ها از کیفیت بالایی برخوردارند.

اما چرا وبمسترآپ رو راه اندازی کردیم؟ تقریبا هیچ سایتی نبود که آموزش های راه اندازی کسب و کار اینترنتی رو از یه نقطه ای شروع کنه و مرحله به مرحله آموزش رو جلو ببره تا جایی که کاربر بتونه کسب و کار خودش رو راه اندازی کنه و به درآمد برسه و اصلا سایتی که تخصصی روی آموزش کسب و کار اینترنتی باشه وجود نداشت و همه به صورت پراکنده در حوزه های مختلف وب آموزش میدادن.

نیازی که ما حس میکردیم وجود یک همچین سایتی بود و یکی از مزایای وبمسترآپ که برای خود من هم خیلی جذاب هست اینه که تمامی مطالب سایت به شکل یک نقشه راه قرار میگیره و آموزش ها کاملا قدم به قدم هست که سایتی مشابه وبمسترآپ و با این روند آموزشی رو نمیتونیم پیدا کنیم. امیدواریم بتونیم در این مسیر با نظرات، پیشنهادات و انتقادات شما دوستان عزیز آموزش هایی کاربردی را ارائه دهیم.نظرات بسته شده است.